אגרת לפורש לפנסיה

פורש/ת יקר/ה,

תהליך הפרישה מהעבודה הינו אחד התהליכים המשמעותיים ביותר בחייו של עובד.

התהליך כרוך בבירוקרטיה רבה, ולעיתים יש לקבל החלטות כלכליות ופיננסיות לא קלות, אשר עשויות להשפיע על האספקטים המרכיבים את חייו של העובד (רמת חיים, דימוי עצמי, זוגיות ועוד).

 על מנת להקל עליך במעט את התהליך, אנו מביאים בפניך מספר נקודות שיש לתת עליהן את הדעת:

  1. ביטוח בריאותגמלאי הטכניון והמוסד, יכולים להמשיך את ביטוח הבריאות שלהם, בהודעה לסוכנות הביטוח "מדנס", ובתשלום ישירות לחברה בתנאים מועדפים. יש ליצור קשר עם סוכנות "מדנס", באמצעות נציגת ביטוח הבריאות היושבת בטכניון בימים שני וחמישי, בין השעות 9:30-13:30, טלפון פנימי 5890, או באמצעות הסוכנות בת"א, טלפון – 03-6380206, וזאת תוך חודשיים מיום הפרישה. לתשומת ליבך: אם לא יועברו תשלומים לחברת הביטוח תוך חודשיים ממועד הפרישה, לא יתקיים רצף ביטוחי, והביטוח לא יהיה תקף.
  2. מנוי לבריכה ולמרכז הספורט בטכניון – להזכירכם, גימלאי הטכניון והמוסד זכאים למחיר מיוחד ברכישת מנוי לבריכת הטכניון ולמרכז הספורט. המנויים נרכשים ישירות במשרדי הבריכה ומרכז הספורט, בהצגת כרטיס גימלאי.
  3. ייעוץ מיסוי ופרישה – ניתן למצוא מידע בנושא בלשונית "מידע פיננסי" באתר הארגון.
  4. המשך חברות בהסתדרות – פורש המעוניין להיות פעיל בהסתדרות, צריך לדאוג להמשך תשלומי דמי החבר באופן עצמאי להסתדרות אליה הוא משתייך.

גמלאי הארגון ימשיכו לקבל ממזכירות הארגון מיילים הקשורים לרווחתם. גימלאים שלא יהיו מעוניינים להמשך לקבל מיילים, מוזמנים לשלוח בקשה ואנו נסיר את כתובתם מרשימת התפוצה.

צוות משרד ארגון מ4 עומד לרשותכם למידע נוסף ולשאלות:

בטלפון: 04-8292204   /    פקס: 04-8233558   /     מייל:  m4@technion.ac.il.

בברכה,

אלה ריבקין

יו"ר ארגון מ4