הארגון מהו?

ארגון מ4 מהווה ארגון-על של 4 ארגוני עובדים בטכניון, כשהמשותף בין כולם – עובדים בעלי השכלה אקדמית. הארגונים הכלולים בארגון מ4 ומתנהלים כארגון אחד גדול, הם:

 1. מדעי החברה והרוח (מח”ר)
 2. מהנדסים
 3. ביוכימאים ומיקרוביולוגים
 4. צוות מחקר

הארגון הוקם מתוך הבנה והכרה שארגון אחד גדול של עובדים בעלי מכנה משותף, יתרום לשיפור וביסוס מעמדנו וקידום חזית מבוססת יותר לעתיד. הארגון שומר על קשר עם חבריו באמצעות הודעות בדואר האלקטרוני, אתר האינטרנט של הארגון, קשר טלפוני ופגישות אישיות.

לכל ארגון תנאי העסקה ייחודיים לו, עפ”י הסכמים קיבוציים ויו”ר נבחר מטעם כל ארגון בנפרד. הפעילות לכל הארגונים בנושאים הכלליים משותפת, ומתנהלים כארגון אחד גדול. לכל הארגון יחדיו יו”ר-על שמרכז את כל הפעילות, הן בתחום יחסי העבודה והן בתחום הרווחה. ניתן ומומלץ לפנות לכל אחד מחברי הוועד בכל בעיה ו/או בקשה.

לחצו כאן לרשימת חברי הוועד ולדרכי התקשרות עמם.

הנושאים בהם מטפל הארגון:

 1. יחסי עבודה – טיפול בהסכמים קיבוציים מקומיים וארציים, יישוב סכסוכים ופתרון בעיות אישיות וארגוניות.
 2. השתלמויות – בקמפוס ומחוצה לו.
 3. רווחה – שי לחג, מכירת תווי קניה בהנחה לרשתות השונות, סיורים מקצועיים, טיולים סופי שבוע, מסיבות, הרצאות ועוד. בנוסף – סבסוד פעילויות:
  • סבסוד באמצעות ממ”מים – כל חבר/ה בארגון מ4 זכאי/ת לסבסוד של עד 200 ממ”מים (200 ₪) לשנה קלנדרית לפעילויות שהארגון עושה/מציע לחבריו. במיילים הנשלחים על ידנו לחברים, ובאתר הארגון מפורטות זכויות, הטבות והנחות מיוחדות לחברים. בכל פרסום מצוין גם סכום הממ”מים הניתנים לניצול על כל פעילות מוצעת (לא בכל פעילות ניתן לנצל סבסוד ממ”מים).
  • סבסוד כללי לכל פעילות בנפרד (טיולים וסיורים מקצועיים במחיר סימלי, סופ”ש במחיר מסובסד ועוד).