אגרת לעובד החדש

 

חבר/ת ארגון יקר/ה – ברוך הבא / ברוכה הבאה,

עם התחלת עבודתך בטכניון, הנך משתייך/ת לארגון מ4 – ועד עובדים, המייצג את ציבור המהנדסים, המח"ר (אקדמאים), המיקרוביולוגים ומדענים חוקרים, העובדים בטכניון רבתי.

הנך מוזמן/ת ליצור קשר עם משרד הארגון, באי-מייל: m4@technion.ac.il ו/או בטלפון פנימי – 2204, על מנת להכיר, לעדכן ולהתעדכן, לבירורים ושאלות.

משרד הארגון ממוקם בבניין "מועדון העובדים", לצד כביש הכניסה לטכניון (משער נו"ש) קצת לפני בניין הסנט.

החברות בארגון נעשית באופן אוטומטי, ולא ניתן לבטלה. מיסי החבר אשר ישולמו על ידך לוועד מידי חודש בחודשו, על פי חוקי המדינה, הם 0.4% דמי חבר + 0.1% לכיסוי ייעוץ והוצאות משפטיות צפויות, סה"כ יופרשו ממשכורתך מידי חודש 0.5% מהשכר. מעובדי צוות מחקר ומדענים עולים במוסד הטכניון לא ייגבה 0.1%.

ארגוננו מטפל בנושאים הקשורים לתנאי העסקה ובעיות של הפרט מול המעסיק, תרבות ורווחה, ביטוח בריאות וביטוח רכב. כמו כן, ניתן לרכוש תווי קניה בהנחה לרשתות השיווק השונות בראש השנה ובפסח (נשלחת הודעה במייל).

ניתן לקבל סבסוד ממ"מים לפעולות רווחה שונות (ביניהן: מנויים לתיאטראות, טיולים, סופי שבוע וכו'), המתפרסמות על ידנו בדוא"ל ובאתר הארגון, שכתובתו: http://m4.net.technion.ac.il. כל חבר ארגון זכאי ל- 200 ממ"מים (200 ש"ח) לסבסוד שנתי (שנה קלנדרית) לפעילויות שהארגון עורך עבור חבריו, הממ"מים אינם ניתנים לצבירה וכדאי לנצלם.

אנו ממליצים לעקוב אחר הודעות הארגון ולשמור על קשר.

בקישור שלהלן תוכל/י למצוא חוברת ובה מידע לעובד/ת החדש/ה בטכניון – לחץ כאן לצפייה.

 

בברכת הצלחה והנאה בעבודה,

ועד וצוות משרד הארגון